O MNIE

Sztuka to nie tylko obrazy i rzeźby, które oglądamy tylko czasami - to o wiele więcej - to wszystko co nas otacza. To zdjęcia w gazetach, to obrazy ruchome w TV, to ksiązki i gazety, i kalendarze, i okładki, i strony w internecie, opakowania i etykiety produktów kupowanych codziennie; to przedmioty użytkowe, które nas otaczają; meble, samochody, ubrania, sprzęty domowe, to wnętrza w których mieszkamy, które odwiedzamy - to wszystko istnieje bo jest potrzebne, ale my, ludzie mamy w sobie coś takiego, że chcemy by to wszystko było piękne lub choćby ładne - więc wszystko to staje się sztuką.

Tym właśnie się zajmuje. Pięknem.

Za sobą mam 10 lat w szkołach artystycznych. W latach 1999-2004 uczyłam się w Liceum Plastycznym w Szczecinie, na kierunku formy użytkowe. Ćwiczyłam przede wszystkim malarstwo, rysunek, rzeźbę, snycerstwo - projektowanie rzeźbionych przedmiotów użytkowych z drewna oraz ich własnoręczne wykonywanie. W latach 2004-2009 studiowałam Architekturę i Urbanistykę na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, poszerzając tym swoją wiedzę z projektowania; zarówno architektury jak i wnętrz, mebla, wzornictwa, designu, grafiki... Także tutaj zajmowałam się malarstwem, rysunkiem czy rzeźbą.
zdjecie
Lata poświecone tej dziedzinie życia owocują doświadczeniem i szerszym spojrzeniem, którym chętnie się podzielę - to moja pasja.
Zapraszam serdecznie do współpracy!

Beata Hudeczek